Raport o koronawirusie (2019-nCoV) [02.02.2020]

Liczba zarażeń ogółem

DataLiczba zarażeńZmianaZmiana (%)
Lut. 0114,5512,60322%
Sty. 3111,9482,12722%
Sty. 309,8212,00826%
Sty. 297,8131,75529%
Sty. 286,0581,47732%
Sty. 274,5811,78164%
Sty. 262,80078539%
Sty. 252,01569358%
Sty. 241,31747256%

Liczba zarażeń dziennie

DataLiczba zarażeńZmianaZmiana (%)
Lut. 012,60347622%
Sty. 312,1271196%
Sty. 302,00825314%
Sty. 291,75527819%
Sty. 281,477-304-17%
Sty. 271,781996127%
Sty. 267858712%
Sty. 2569822648%

Liczba śmierci ogółem

DataLiczba śmierciZmianaZmiana (%)
Lut. 013044517%
Sty. 312594622%
Sty. 302134325%
Sty. 291703829%
Sty. 281322625%
Sty. 271062633%
Sty. 26802443%
Sty. 25561537
Sty. 24411664%

Liczba śmierci dziennie

DataLiczba śmierciZmianaZmiana (%)
Lut. 0145-1-2%
Sty. 314637%
Sty. 3043513%
Sty. 29381246%
Sty. 282600%
Sty. 272628%
Sty. 2624960%
Sty. 2515-1-6%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.